Na sygnale: Bogini zemsty (443)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Wiesława podsłuchuje kłótnię w domu sąsiadki. Chce zeswatać ją z mężem Beaty, Arturem. Gdy seniorka odkrywa, że młoda księgowa została poparzona zupą i wymaga pomocy medycznej, dzwoni po ekipę Góry.

Oglądaj w telewizji

Pt 19.04 21:45
TVP Polonialogo
So 20.04 5:35
TVP Polonialogo

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Klis pokazuje Britney swoje dokumenty rozwodowe. Dziewczyna jednak w dalszym ciągu go odtrąca. Na dodatek Alek odkrywa, że po osiedlu błąka się pies pani Stasi. Okazuje się, że seniorka zniknęła bez śladu. Ratownik postanawia wejść do mieszkania kobiety przez okno. Martwi się, że staruszce coś się stało. Wnuk pani Stasi od razu dzwoni na policję. Tymczasem Rodzyn ponownie prosi Britney o pomoc, gdy jego kolega zostaje ciężko ranny w wyniku bójki. Dziewczyna nieoczekiwania trafia w sam środek brutalnej walki rozwścieczonych mężczyzn. Finalnie to właśnie ona kończy ich starcie, powalając na ziemię dwóch bandytów. Wiesława podsłuchuje kłótnię w domu młodej księgowej, która jest jej sąsiadką. Seniorka planuje zeswatać kobietę z Arturem. Gdy Wiesława odkrywa, że ta została poparzoną gorącą zupą i wymaga pilnej pomocy medycznej, dzwoni na policję oraz po ekipę Góry.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...