Na dobre i na złe | odc. 879: Jelita rządzą światem

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Miłosz prosi Hanię o pomoc dla chorego strażnika muzeum. Nazajutrz pyta lekarkę o ich wspólną przyszłość, a także prosi o pozwolenie na pocałunek. Profesor Bart usiłuje wymknąć się ze szpitala.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. prof. Stefana Trettera, Maksymiliana Begera czy Joanny Gawryło.

W tym odcinku

Wyniki badań Barta wykazują, że do udaru prawdopodobnie doprowadziła zmiana zapalna tętnicy szyjnej. Falkowicz postanawia ją zoperować. Problemy neurologiczne Artura jednak nie ustępują. Niespodziewanie pacjent wymyka się wraz z Tymkiem ze szpitala. Ku przerażeniu Julki usiłuje odjechać samochodem. Miłosz po raz kolejny zabiera Hanię do Muzeum Farmacji. Na miejscu przedstawia dziewczynie strażnika Ignacego Dąbrowskiego, który jest chory. Laborant prosi lekarkę o pomoc. Nazajutrz nieoczekiwanie pyta Sikorkę o ich wspólną przyszłość, a także o to, czy może ją pocałować. W szpitalu w Leśnej Górze po raz kolejny zjawia się Amelia. Zarówno matka Barta, jak i jego żona nie pozwalają dziewczynie zobaczyć się z profesorem. Nie zgadzają się też, gdy pięściarka oferuje pomoc w rehabilitacji. Falkowicz oskarża Halinkę o to, że nie dba o dietę pacjentów kliniki. Następnie rozmawia z Miłoszem o wpływie bakterii z jelit na usposobienie i zachowanie każdego człowieka. Lekarz jest przekonany, że z pomocą odpowiedniego żywienia może zaplanować osobowość swoich dzieci. Gdy kolejne osoby nie zgadzają się z poglądami chirurga i wytykają mu narcyzm, ten postanawia zmienić swój charakter.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...