Barwy szczęścia | odc. 2787

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sławka pomaga Vincenzo w dostarczeniu zupy dla zakonników. Odkrywa, że w klasztorze mieszka Kornel udający brata Eryka. Modrzycki wpada na pomysł, jak odzyskać pieniądze, które stracił Wangel.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Sławka pomaga Vincenzo w dostarczeniu zupy dla zakonników. Na miejscu kobieta odkrywa, że w klasztorze mieszka Kornel. Udaje on jednak brata Eryka. Modrzycki wpada na pomysł, jak odzyskać pieniądze, które stracił Wangel. Oferuje Weronice współpracę. Reporter znajduje dom, w którym ukrywa się Alessandro i Anita. Koleżanka pomaga w zwabieniu mężczyzny na zewnątrz. Modrzycki chce bowiem wejść do środka, aby zrobić zdjęcia. Gdy Włoch atakuje dziewczynę, na miejsce przybywają funkcjonariusze policji, aby aresztować oszusta i jego kochankę. Tymczasem Hubert przygotowuje Marysię, która ma niebawem wyjechać z Agatą do USA. Stęskniony za żoną Pyrka nagle otrzymuje od niej telefon. Okazuje się, że Klara nie chce wracać do kraju.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...