Lekarze 4 (10)

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kellerowie odwiedzają Alicję. Na spotkaniu z adwokatami lekarka słyszy, że jej małżeństwo z Maksem było sfingowane. Elżbieta, Krzysztof i Janek wybierają się na wycieczkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu medycznego szpitala Copernicus w Toruniu. Funkcję ordynatora placówki przejmuje Michał Karkoszka (Wojciech Mecwaldowski). Wprowadza on nowe reguły i stawia przed trudnymi zadaniami zgrany zespół chirurgów. Lekarze przeżywają liczne zawirowania w życiu osobistym. Maks Keller (Paweł Małaszyński), mąż Alicji (Magdalena Różczka), uległ wypadkowi. Walczy o życie w szpitalu. Orda (Wojciech Zieliński) w związku z kontuzją nie może podjąć pracy w charakterze chirurga. Leon (Jacek Koman) chce skupić się na karierze naukowej.

W tym odcinku

Kellerowie komplikują życie Alicji. Chcą codziennie zajmować się wnukiem i odwiedzają go bez uprzedzenia. Na spotkaniu z adwokatem lekarka dowiaduje się, że jej małżeństwo z Maksem było sfingowane, a ona sama nie ma czasu na wychowywanie syna. Beata czuwa nad Filipem. Obawia się, że przestępcy mogą go ponownie zaatakować. W klinice jest operowana matka przewodniczącego rady miasta, Jerzego Łąckiego, z którym kiedyś umawiała się Elżbieta. Zabieg przeprowadzają Alicja i Michał. Podczas operacji dochodzi do awarii laparoskopu, który trafił do kliniki za namową Ordy. Ten odkrywa, że jego firma dopuściła się oszustwa, sprzedając używany aparat jako nowy. Basia zaprzyjaźnia się z dziewczynką chorą na małopłytkowość. Pacjentka przechodzi operację, w której bierze udział Torzewska. Basia i Michał rozmawiają, jaką specjalizację chcieliby wybrać. Stają się sobie coraz bliżsi. Wanat odkrywa, że Magda podrzuciła Izie środki odurzające. Elżbieta i Janek jadą na wycieczkę w towarzystwie Krzysztofa. Podczas treningu jeździeckiego nastolatek spada z konia.

Występują

Ładuję...