Ukryta prawda | sezon 22 odc. 1483

serial paradokumentalny Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

25-letnia Jagoda pomaga 71-letniej Aldonie, która została okradziona. Wkrótce seniorka proponuje, żeby się do niej wprowadziła. Za wsparcie w codziennych obwiązkach otrzyma mieszkanie w spadku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pewne zdarzenia potrafią zmienić ludzi na zawsze, wywracając do góry nogami ich życie. Kolejne odcinki programu przyniosą nowe ekstremalne emocje i sytuacje, w które dotkną bohaterów serialu. Każdy dzień pisze tutaj nowy scenariusz, przynosząc też jeszcze bardziej niespodziewane rozstrzygnięcia.

W tym odcinku

25-letnia Jagoda widzi, jak 71-letnia Aldona zostaje okradziona, przez co nie może zapłacić za zakupy. Pomaga jej, a następnie odprowadza do domu. Okazuje się, że kobieta nie ma żadnej rodziny i czuje się samotna. Ma zbyt małą emeryturę. Poruszona historią nieznajomej Jagoda po powrocie do domu przedstawia całą historię swojej współlokatorce, Marcie. Tymczasem ona planuje przenieść się do partnera. Osamotniona 25-latka nie da rady opłacić ich do niedawna wspólnego lokum. Jakiś czas później Aldona proponuje, żeby się do niej wprowadziła. Robiłaby zakupy spożywcze oraz uiszczała opłaty za rachunki i czynsz. W zamian otrzyma mieszkanie w spadku. Jagoda się zgadza. Obie panie pospisują dokumenty u notariusza. Po miesiącu 71-latka jedzie do sanatorium, a jej młoda towarzyszka postanawia urządzić małą imprezę.

Zobacz także

Ładuję...