Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3597

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iga odpowiada na wezwanie do kolejnego porwania w galerii handlowej. Udaje jej się odnaleźć dziecko. Basia informuje panią Wandę o sukcesie książki 'Czarny mech'. Tymczasem kobiety obserwuje Kotz.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Iga odpowiada na wezwanie do kolejnego uprowadzenia w galerii handlowej. Od razu obstawia wyjścia z budynku, po czym zarządza poszukiwania dziecka. Przybysz udaje się znaleźć dziewczynkę w toaletach. Robert wpada na ryzykowny pomysł. Igor przekazuje Michałowi alarmującą wiadomość - ogromny kapitał, jakim dysponuje ponoć firma Starskiego, to fikcja. W rzeczywistości konta biznesmena są puste. Smolny i Ada odkrywają, że śledczy Kotz, który czterdzieści lat temu zajmował się sprawą zaginięcia komendanta milicji, teraz ponownie zainteresował się aktami dochodzenia. Basia przyjeżdża po panią Wandę do szpitala. Zadowolona informuje pisarkę o ogromnym sukcesie odniesionym przez jej "Czarny mech". Jak się okazuje, kobiety obserwuje Kotz. Wściekły Karol nie odbiera telefonów od Ali. Dex i Majka martwią się o parę. To jednak nie jedyny problem grupy młodych ludzi. Właściciel mieszkania podnosi im czynsz. Kuba nieoczekiwanie dostaje się na wymianę studencką. Ma spędzić w Berlinie trzy miesiące.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...