Pierwsza miłość | odc. 3589

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Olek zdaje egzamin na strażaka, aby dołączyć do wadlewskiej ekipy. Wiktoria martwi się o męża, ponieważ widzi, jak tragiczne wydarzenia wpłynęły na jego psychikę. Olek zamierza odbudować dom Celiny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Olek zdaje egzamin na strażaka, aby móc dołączyć do wadlewskiej ekipy. Wiktoria martwi się o męża, ponieważ widzi, jak tragiczne wydarzenia wpłynęły na jego psychikę. Zwierza się siostrze, że nie chce, aby mężczyzna był strażakiem. Olek zamierza odbudować dom Celiny. Potrzebuje jednak pomocy. Wenerski chce odwieźć Marysię do pracy. Ich rozmowę przerywa Michał, któremu nie podobają się prezenty, jakie Jakub daje Julce. Emilka martwi się nagłym pogorszeniem stanu zdrowia Alicji. Marta i Kinga uważają, że kobieta nie powinna pomagać byłej kochance męża. Niespodziewanie odwiedza ją matka Marcina. Kacper źle znosi trwający konflikt z Grażyną i przepychanki z Weroniką, której oczekiwania wciąż się zmieniają. Nie ma ochoty nawet na towarzystwo Marysi. Emilka jest w szoku po tym, czego dowiedziała się od spotkanej w Wadlewie Alicji. Nie może uwierzyć, że Marcin ją okłamał i nadal utrzymywał kontakt z byłą kochanką. Przeszukuje rzeczy ukochanego, aby znaleźć dowód potwierdzający wersję zdarzeń podawaną przez strażaczkę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...