Klan | odc. 4132

telenowela Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Oksana pyta Andrzeja o Kostecką. Górzyński przyznaje, że kiedyś byli razem. Partnerka nie ma nic przeciwko, by zaprosił ją i Rutkę na kolację. Oliwka donosi Władkowi o terminie rozprawy rozwodowej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Janusz chce iść do łazienki, zanim znowu przyjdą sąsiedzi. Wkrótce rzeczywiście do drzwi pukają Lena z Tymonem. Przynoszą owoce w podzięce za wczorajszą gościnę. Oksana pyta Andrzeja o doktor Kostecką. Górzyński przyznaje, że kiedyś byli parą. Partnerka nie ma nic przeciwko, by zaprosił ją i Rutkę na kolację. Dżesika zamierza dalej filmować Darka na ściance wspinaczkowej. Tłumaczy, że za zarobione w ten sposób pieniądze będą mogli wyjechać na Mauritius. Sugeruje, by w podróż zabrać także Czesię i Brajana. Cebuli ten pomysł bardzo się podoba, ale Kot-Kurzawska boi się po zawale lecieć samolotem. Oliwka donosi Władkowi, że sąd wyznaczył termin rozprawy rozwodowej. Chłopak jest szczęśliwy, że niedługo będą mogli być razem. Brat i Mariusz próbują sprowadzić go na ziemię. Niebawem w mieszkaniu Władka zjawia się zapłakana Oliwka z synkiem. Mówi, że gdy mąż odebrał zawiadomienie o rozprawie, upił się i ją pobił. Małgosia i Bazyli przychodzą do Rafalskich po radę. Magdalena dzwoniła do nich z Francji i namawiała syna, by jak najszybciej do niej przyleciał. Beata wyznaje, że do niej matka Bazylego również telefonowała.

Występują

Zobacz także

Ładuję...