Mieszkanie na miarę (4)

program rozrywkowy Polska  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monika i jej partner Maciej szukają pierwszego wspólnego mieszkania. Jako pasjonaci kulinariów stawiają na przestronną kuchnię. Ważne są też oddzielna sypialnia, gabinet do pracy i ogródek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wielu Polaków ma problem nie tylko z korzystnym dla siebie zakupem własnych lokali, ale również z ich gustownym urządzeniem. Z pomocą przychodzą im Agnieszka Musiał-Chmielnik i Maciej Mindak, znawcy rynku nieruchomości i tematyki związanej z aranżacją wnętrz. Na podstawie ustalonego przez domowników budżetu oraz oczekiwań gospodarzy, dotyczących rozkładu i wyglądu mieszkania, prowadzący znajdują trzy odpowiednie oferty sprzedaży lokum do wyboru. Ich prezentacji dokonuje Maciej Mindak, doświadczony agent nieruchomości. Następnie, już po transakcji, architekt Agnieszka Musiał-Chmielnik przeprowadza metamorfozę nowo zakupionego mieszkania.

Pracownica branży IT, Monika, oraz jej partner Maciej szukają swojego pierwszego wspólnego lokum. Jako pasjonaci kulinariów stawiają na przestronną kuchnię, połączoną z salonem. Ważne też też dla nich oddzielna sypialnia, gabinet do pracy dla Moniki, a także ogródek, gdzie będzie mógł brykać ich pupil Soja. Wnętrze wspólnego lokum Moniki i Macieja powinno być przepełnione kolorami i umeblowane w stylu vintage, ponieważ para pasjonuje się renowacją mebli. Maciej Mindak i Agnieszka Musiał-Chmielnik próbują spełnić ich marzenia.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...