Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3596

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł czeka na wyniki badań synka Maślikowskich. Na osobności pyta Emila, kiedy zniknie z ich życia. Jakiś czas później Wójcikowie dowiadują się od onkologa, że między chłopcami jest zgodność genowa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Paweł czeka na wyniki badań synka Maślikowskich. Radzi żonie, by wróciła do domu i w końcu odpoczęła. Na osobności pyta Emila, kiedy zniknie z ich życia. Jakiś czas później Wójcikowie dowiadują się od onkologa, że między chłopcami jest pełna zgodność genowa. Mały Oliwier może więc przekazać Guciowi swój szpik. Zdenerwowana Weronika telefonicznie przypomina Nalepie o mediacjach z panem Antonim. Lew akurat szykuje się do operacji, więc bezceremonialnie ucina rozmowę. Nieoczekiwanie u Roztockiej zjawia Jan, który przeprasza obrażoną partnerkę. Para po powrocie do domu zaczyna się gorąco całować oraz rozbierać. Wpadają jednak na... Antosię kochającą się z Dawidem. Michał odwiedza biuro Starskiego. Słyszy jego ostrą rozmowę telefoniczną. Zaniepokojony, zwraca się z prośbą o pomoc do Igora, który ma znajomego w wywiadzie gospodarczym. Igę martwi fakt, że poszukania kilkuletniej dziewczynki utknęły w martwym punkcie. O ciężarną, będącą u kresu sił Przybysz troszczy się tylko Robert.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...