Wotum nieufności (5)

serial sensacyjny Polska 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Kampania przebiega wśród zakulisowych gier i intryg. Po śmierci Ziarnika i aresztowaniu Biancziego Samara dowiaduje się, że nie żyje kolejna osoba powiązana ze sprawą. Seyda nie wie, komu może ufać.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Prezydent RP rezygnuje z pełnionego urzędu. Marszałek sejmu RP Daria Seyda (Katarzyna Dąbrowska) liczy na to, że zajmie jego miejsce. Podobne nadzieje żywi jej rywal, Patryk Hauer (Antoni Pawlicki) - wschodząca gwiazda prawicy. Mężczyzna z sukcesami kreuje swój wizerunek, w czym pomaga mu żona Milena (Zofia Wichłacz). Pewnego dnia Hauer odkrywa polityczny spisek, który sięga najwyższych kręgów władzy. Chociaż jego i Seydę dzieli wszystko, a przede wszystkim poglądy polityczne i podejście do życia, postanawiają połączyć siły, by dotrzeć do osób, które stoją na czele intrygi.

W tym odcinku

Kampania wyborcza przebiega wśród zakulisowych gier i intryg. Po śmierci Ziarnika i aresztowaniu Biancziego Samara dowiaduje się, że nie żyje kolejna osoba powiązana ze sprawą. Seyda nie wie, komu może ufać. Uważa, że Kordecki nie mówi jej wszystkiego. Nie chce też rozmawiać z mężem, który ją zdradził. Na domiar złego znika córka Darii. Kordecki odkrywa, że Seyda jest na celowniku porywaczy. Hauer przed kolejną debatą postanawia posłuchać rady prezesa partii i uderza w skrajnie radykalne tony. Jego zachowanie prowadzi do tragedii.

Występują

Twórcy

Ładuję...