Matka (5)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat

W skrócie

Zostaje wznowione śledztwo w sprawie Rafała. Mężczyzna ma szansę wyjść z aresztu. Jeden ze świadków zmienia zeznania. Agnieszka, korzystając z pomocy Mareckiego, wchodzi na forum pedofilskie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dziennikarka śledcza Agnieszka (Olga Bołądź) próbuje zapomnieć o tragedii, która ją spotkała. Dwunastoletni syn kobiety popełnił samobójstwo. Kilka lat po tragedii mąż Agnieszki, Jacek (Łukasz Simlat), dostaje pracę w Holandii. Para zamierza podjąć wyzwanie i zacząć wszystko od nowa. Niespodziewanie jednak w życiu kobiety pojawia się Rafał (Marcin Kowalczyk), który kiedyś był bohaterem jednego z reportaży Agnieszki, a teraz odsiaduje wyrok za morderstwo. Mężczyzna prosi dziennikarkę o pomoc w rozwikłaniu pewnej zagadki kryminalnej. Kobieta decyduje się zaangażować w sprawę. Nie wie, że prawda, którą odkryje, poruszy ją do głębi. Dowiaduje się, że morderstwo, o które był oskarżony Rafał, jest powiązane ze śmiercią jej syna. Kobieta rezygnuje z wyjazdu za granicę i rusza na poszukiwanie sprawców.

W tym odcinku

Zostaje wznowione śledztwo w sprawie Rafała. Mężczyzna ma szansę wyjść z aresztu. Jeden ze świadków decyduje się zmienić zeznania. Agnieszka, korzystając z pomocy dziennikarza Mareckiego, wchodzi na forum pedofilskie. Szuka tam śladów, które mogłyby doprowadzić ją do kogoś, kto wie coś na temat jej syna. Ustala, że człowiek zabity przez Kawęckiego był jednym z trzech administratorów forum. Agata kłóci się z matką. Spędza noc u swojego chłopaka Damiana, który jednak dziwnie się zachowuje i odbiera tajemnicze telefony. Rano znika i kontakt z nim urywa się. Martyna znajduje w rzeczach swojego męża kolorowe papierosy. Takie same miał Piotrek. Mężczyzna dokładnie sprząta swoje auto.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...