Pierwsza miłość | odc. 3588

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta żegna się z Emilką, która wylatuje do Australii. Kalinie trudno pogodzić się z faktem, że Magda postanowiła wrócić na oddział psychiatrii dziecięcej, aby kontynuować terapię. Czuje, że zawiodła.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Marta żegna się z Emilką, która wylatuje do Australii, aby odciąć się od przykrych wydarzeń i stresów z nimi związanych. Kalinie trudno pogodzić się z faktem, że Magda postanowiła wrócić na oddział psychiatrii dziecięcej, aby kontynuować terapię. Czuje, że zawiodła jako siostra i opiekunka. Karol zaprasza Michała na rozmowę kwalifikacyjną do biura. Weksler chce przetestować kandydata w nietypowy sposób. Zazdrosny Filip chce wiedzieć, czy Iga ma poważne plany wobec Kamila. Jej odpowiedź nie daje mu spokoju. Szuka pocieszenia w ramionach Julity. Wydarzenia przybierają jednak niekorzystny obrót. Biały zauważa, że jeden z nowych kolegów wyjątkowo przypadł do gustu Ance. Zastanawia się, co łączy tajemniczego Colina z jego ukochaną. Pomiędzy Arturem a Dorotą wciąż panuje napięta atmosfera. Parę poróżniła propozycja Lipińskiego. Przygnębiona wydarzeniami ostatnich dni Celina próbuje znaleźć swoje miejsce w Wadlewie. Okazuje się, że jest ktoś, kto ma ochotę na jej towarzystwo.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...