Mój agent (4/6)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Aktorka Marta Żmuda Trzebiatowska jest ścigana przez urząd skarbowy. Marek robi wszystko, żeby przekonać młodego reżysera filmu, że jego klientka idealnie nadaje się do roli striptizerki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Marek (Marek Gierszał), Aga (Aleksandra Pisula), Gabriel (Maciej Maciejewski) i Mira (Ewa Szykulska) są pracownikami prestiżowej agencji AAK działającej w Warszawie. Zajmują się największymi gwiazdami filmu, teatru czy telewizji. Dla sławnych klientów mogą zrobić wszystko. Zajmują się negocjowaniem kontraktów, próbują wyciszać konflikty, stawiają czoła trudnym sytuacjom. Gdy pewnego dnia umiera właściciel firmy, Gustaw (Krzysztof Jasiński), cała czwórka bierze na swoje barki jeszcze jeden obowiązek - walkę o przetrwanie biznesu. Jakby tego było mało, nieoczekiwanie w biurze zjawia się dorosła córka Marka, Dorota (Paulina Walendziak). Dotąd ukrywał on jej istnienie przed kolegami i rodziną. Dziewczyna marzy, by stać się częścią świata planów zdjęciowych, scenariuszy, spotkań z gwiazdami. W wyniku zaskakującego zrządzenia losu znajduje zatrudnienie w u boku ojca, ale... wbrew jego woli.

W tym odcinku

Marta Żmuda Trzebiatowska jest ścigana przez urząd skarbowy. Chcąc spłacić zaległe należności, pilnie stara się o angaż w nowym projekcie. Marek robi wszystko, by przekonać młodego reżysera filmu, którym aktorka się interesuje, że jego klientka idealnie nadaje się do roli striptizerki ekolożki. Gwiazda niedawno urodziła drugie dziecko. Musi wrócić do formy przed rozpoczęciem zdjęć.

Występują

Twórcy

Ładuję...