Hacks: 1.69 Million (8)

serial komediowy USA 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Deborah i Ava jadą do klubu komediowego w Sacramento. Mają tam wypróbować nowy materiał. Ten ruch zapoczątkowuje przełom w karierze satyryczki. Ava nie wie, jak postąpić wobec rodziców.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Deborah Vance (Jean Smart) to legenda stand-upu z Las Vegas, która od lat występuje z programem mającym wielu fanów. Ponieważ sława niemłodej już artystki powoli przygasa, jej agent, Jimmy (Paul W. Downs), postanawia nieco odświeżyć jej repertuar. Ma w tym pomóc inna jego klientka, Ava (Hannah Einbinder), obiecująca satyryczka, która właśnie zaprzepaściła szansę na karierę zbyt ostrym żartem rzuconym w mediach społecznościowych. Początki współpracy przyzwyczajonej do luksusu gwiazdy i roszczeniowej dwudziestolatki nie są łatwe. Z czasem kobiety znajdują jednak wspólny język i wchodzą w role mentorki i zdolnej asystentki.

W tym odcinku

Deborah i Ava jadą do klubu komediowego w Sacramento. Mają tam wypróbować nowy materiał. Jak się okazuje, ten ruch zapoczątkowuje przełom w karierze znanej satyryczki. Tymczasem Ava nie wie, jak postąpić wobec swoich rodziców, których zdania w pewnej ważnej kwestii są zupełnie sprzeczne.

Występują

Twórcy

Ładuję...