Hacks: Tunnel of Love (7)

serial komediowy USA 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Na przyjęciu urodzinowym DJ chwali się nowym mężczyzną. Podczas tej samej imprezy Deborah i Marty odkładają na bok dzielące ich różnice. Ava zostaje obarczona odpowiedzialnym zadaniem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Deborah Vance (Jean Smart) to legenda stand-upu z Las Vegas, która od lat występuje z programem mającym wielu fanów. Ponieważ sława niemłodej już artystki powoli przygasa, jej agent, Jimmy (Paul W. Downs), postanawia nieco odświeżyć jej repertuar. Ma w tym pomóc inna jego klientka, Ava (Hannah Einbinder), obiecująca satyryczka, która właśnie zaprzepaściła szansę na karierę zbyt ostrym żartem rzuconym w mediach społecznościowych. Początki współpracy przyzwyczajonej do luksusu gwiazdy i roszczeniowej dwudziestolatki nie są łatwe. Z czasem kobiety znajdują jednak wspólny język i wchodzą w role mentorki i zdolnej asystentki.

W tym odcinku

Na przyjęciu urodzinowym DJ chwali się swoim nowym mężczyzną. Podczas tej samej imprezy Deborah i Marty odkładają na bok dzielące ich różnice, by cieszyć się swoim towarzystwem. Gdy nagle zmienia się przebieg uroczystości, Ava zostaje obarczona odpowiedzialnym zadaniem.

Występują

Twórcy

Ładuję...