The Voice Kids 6: Przesłuchania w ciemno (9)

widowisko Polska 2023  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Szeregi drużyny Barona i Tomsona zasilił już m.in. Dominik Komander. Widzowie przekonają się, kto jeszcze oczaruje trenerów głosem. Młodych wokalistów wspierają Tomasz Kammel i Ida Nowakowska.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna edycja muzycznego programu, w którym swoje umiejętności wokalne zaprezentują dzieci wieku od 8 do 14 lat. Na scenie zaśpiewa ponad 70 utalentowanych uczestników, którzy zostali wybrani spośród tysięcy chętnych osób. Podczas pierwszego etapu show, czyli przesłuchań w ciemno, młodzi wokaliści prezentują się przed trenerami, śpiewając polskie, jak i zagraniczne przeboje. Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental wyłonią najlepszych zawodników, których zaproszą do swoich drużyn. Zwycięzca programu zdobędzie nagrodę pieniężną w wysokości 50 tys. złotych oraz tytuł Najlepszego Głosu szóstej edycji "The Voice Kids". Show poprowadzą Tomasz Kammel i Ida Nowakowska.

Szeregi drużyny Barona i Tomsona zasili już m.in. Dominik Komander i Mia Piaskowska. Widzowie przekonają się, kto jeszcze oczaruje swoim głosem trenerów i dołączy do ich ekip. Młodzi wokaliści mogą liczyć na wsparcie prowadzących, Tomasza Kammela i Idy Nowakowskiej.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...