Barwy szczęścia | odc. 2784

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marek wyznaje Michalinie, że postanowił specjalnie dla jej matki zacząć dbać o formę. Do Polski wraca Anita. Odwiedza Kasię, której wyznaje, że nie ma pieniędzy oraz dachu nad głową.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Marek wyznaje Michalinie, że postanowił specjalnie dla jej matki zacząć dbać o swoją formę. Sebastian przyjeżdża z Dominiką na kolejną lekcję tańca. Czuje ukłucie zazdrości, gdy ogląda swoją ukochaną w ramionach instruktora Zbyszka. Narzeczona Kowalskiego również nie jest zadowolona z bliskości pomiędzy jej wybrankiem a trenerką Glorią. Do Polski niespodziewanie wraca Anita. Odwiedza Kasię, której wyznaje, że nie ma pieniędzy i dachu nad głową. Na dodatek Alessandro, w którym się zakochała, oszukał również ją. Sadowska usiłuje wyprosić ją ze swojego domu, ale dziewczyna zaczyna płakać i błaga ją o wsparcie. O powrocie oszustki dowiaduje się też Iza. Chce, by intrygantka odpowiedziała za swoje czyny i trafiła do więzienia. Kama decyduje się na wyprowadzkę od Stawickiego po tym, gdy podczas ostatniej kłótni mężczyzna podniósł na nią rękę. Zbyszkowi udaje się jednak namówić ukochaną, by została. Przekonuje ją, by dała mu jeszcze jedną szansę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...