Pierwsza miłość | odc. 3587

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Celina odkrywa, że jej dom doszczętnie spłonął. Roman proponuje, żeby zamieszkała wraz z nim u Śmiałka. Przebiegły Lipiński sprawdza Dorotę podczas zadania, które przygotował dla niej w Karpaczu.

Oglądaj w telewizji

Wt 20.06 9:00
TV 4logo

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Celina wychodzi ze szpitala i z przerażeniem odkrywa, że jej dom doszczętnie spłonął. Roman stara się podtrzymywać ją na duchu i proponuje, żeby zamieszkała wraz z nim u Śmiałka. Okazuje się, że Celina nie wie jeszcze o tragedii, jaka się wydarzyła. Przebiegły Lipiński sprawdza Dorotę podczas zadania, które przygotował dla niej w Karpaczu. Kobietę czeka trudna próba charakteru. Jolka i Tomek nie potrafią się dogadać, mieszkając w kawalerce. Fabian proponuje córce pracę w swojej nowej firmie. Artur nie radzi sobie ze świadomością, że Dorota zaczyna piąć się po szczeblach kariery. Emilka pakuje się przed wyjazdem do Australii. Śmiałek prosi Bartka, by uniemożliwił jego córce wyprawę na drugi koniec świata.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...