Pierwsza miłość | odc. 3586

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W nowej pracy Dorota od razu zostaje rzucona na głęboką wodę. Kinga postanawia znów uprawiać sport. Michał czuje się dotknięty zachowaniem Wenerskiego, który kupuje Julce drogie prezenty.

Oglądaj w telewizji

Pon 19.06 9:00
TV 4logo

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Dorota mówi Arturowi o ostatniej szansie, jaką dostała od Lipińskiego. Postanawia z niej skorzystać i w pośpiechu przygotowuje się do wyjazdu. W nowej pracy Dorota od razu zostaje rzucona na głęboką wodę. Dostaje od Lipińskiego zadanie specjalne, a każdy jej ruch jest bacznie obserwowany. Kinga czuje się przytłoczona nawarstwiającymi się obowiązkami zawodowymi i prywatnymi. Postanawia znowu zacząć uprawiać sport, by odzyskać siły i energię. Natomiast Karol nie rozumie pokolenia swoich podwładnych. Dzieli się przemyśleniami z żoną. Uważa, że potrzebuje pracownika ze starszego pokolenia. Michał czuje się dotknięty zachowaniem Wenerskiego, który kupuje Julce drogie prezenty.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...