Na sygnale: Jak pies z kotem (440)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Kryzys w małżeństwie Artura trwa. Bieliński przyjmuje Górę jako pacjenta. Podczas dyżuru ekipa Vicka trafia na kłótnię z udziałem aktora i jego teściowej. Wściekła kobieta rzuca w zięcia doniczkami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Kryzys w związku małżeńskim Artura wciąż trwa, co także zauważa Bieliński. Pracujący w szpitalnej przychodni lekarz przyjmuje doktora Górę jako pacjenta. Klis bierze dzień wolny od pracy, by zaopiekować się panią Stasią. Emerytka ma problemy neurologiczne. Będąca pod opieką Alka kobieta przypadkiem zostaje porażona prądem, po czym niezwłocznie zabrana do szpitala. Jej wnuk bierze ratownika za złodzieja i ten ponownie zostaje bez dachu nad głową. Nieoczekiwanie pomoc oferuje mu Benio. Podczas dyżuru ekipa doktora Vicka jedzie na wezwanie i trafia na rodzinną kłótnię z udziałem znanego aktora oraz jego teściowej. Wściekła na gwiazdora kobieta rzuca w niego doniczkami. Gdy jedną z nich trafia w głowę mężczyzny, ten zaczyna się źle czuć. Tymczasem u sprawczyni ratownicy podejrzewają problemy z tarczycą. Niespodziewane wychodzi na jaw, że aktor posiada tajemniczy proszek.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...