Barwy szczęścia | odc. 2782

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Basia prosi Chowańskiego, by zaopiekował się grobem jej męża. Wieczorem opuszcza dom z torbą podróżną. Łukasz ogląda dom, który chciałaby kupić jego żona. Cena nieruchomości jest podejrzanie niska.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Stawicki ku zaskoczeniu Huberta usiłuje się z nim zaprzyjaźnić. Kama zaprasza Pyrkę do domu na kolację. Zaskoczony jej inicjatywą Zbyszek z trudem ukrywa swoją złość. Basia wydaje się przygnębiona. Gdy przekazuje Urszuli dokumentację klientów i porządkuje swoje sprawy, koleżanka zaczyna się o nią martwić. Ponadto seniorka prosi Chowańskiego, by zaopiekował się grobem jej męża. Później Grzelakowa umawia się z Różą i Jolą. Zachowuje się, jakby miało to być ich ostatnie popołudnie razem. Wieczorem kobieta opuszcza dom z torbą podróżną. Łukasz postanawia obejrzeć dom, który chciałaby kupić jego żona. Podczas oględzin poznaje mieszkającą w pobliżu Borowską. Zdaje sobie sprawę, że okolica ma w rzeczywistości wiele do zaoferowania. Sadowscy jednak są przekonani, że właściciel działki coś przed nimi ukrywa. Cena nieruchomości jest podejrzanie niska. Tymczasem Wangel zawiadamia Łukasza, że inwestycja na Sycylii to oszustwo. Jest zły na dziennikarza, który przekonał go do tego interesu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...