Kurierzy (8)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przy okazji dostarczania paczki Adam poznaje mężczyznę opiekującego się chorym na alzheimera dziadkiem. Zostaje poproszony o zajęcie się seniorem przez kilka minut. Nieobecność wnuczka się przedłuża.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Każdy odcinek programu będzie koncentrować się wokół historii klienta i pracy kuriera w terenie. Nie zabraknie wątków humorystycznych, dramatycznych a nawet sensacyjnych. W rolach głównych widzowie zobaczą m.in. Patryka Cebulskiego, Marcina Borchardta, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, Annę Powierzę, Piotra Szwedesa, Piotra Miazgę.

W tym odcinku

Przy okazji dostarczania paczki do prywatnego mieszkania, Adam poznaje na miejscu młodego mężczyznę, opiekującego się swoim dziadkiem cierpiącym z powodu choroby Alzheimera. Starszy pan potrzebuje stałego nadzoru. Kurier zostaje poproszony o zajęcie się chorym przez kilka minut. Kiedy nieobecność wnuczka się przedłuża, Adam dowiaduje się od "podopiecznego" przerażającej prawdy. Tymczasem syn Moniki, Damian, został relegowany z technikum. Kobieta jest załamana. Z powodu popsutego ekspresu do kawy w "Słoiczku" jedna z paczek zostaje zalana.

Występują

Ładuję...