Pierwsza miłość | odc. 3585

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Karol jest wściekły na Dorotę i nie rozumie, dlaczego kobieta przedkłada życie prywatne nad firmowe obowiązki. Jako wymagający szef ma wobec swoich podwładnych wysokie oczekiwania.

Oglądaj w telewizji

Pt 16.06 9:00
TV 4logo

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Anka dowiaduje się, że Iga nocowała u Kamila. Próbuje dowiedzieć się od Filipa, czy jej ukochany spotyka się z inną dziewczyną, podczas gdy ona przebywa za granicą. Kalina ma wyrzuty sumienia po tym, jak potraktowała siostrę podczas przyjęcie urodzinowego Marlenki. Karol jest wściekły na Dorotę i nie rozumie, dlaczego kobieta przedkłada życie prywatne nad firmowe obowiązki. Jako wymagający szef ma wobec swoich podwładnych wysokie wymagania. Dorota ma dość jego braku tolerancji i podejmuje ważną decyzję. Natomiast Oskar stara się godzić domowe obowiązki z tymi zawodowymi. Poznaje nową sąsiadkę, Oliwkę, która przychodzi do Marlenki z prezentem urodzinowym.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...