Komisarz Alex 19: Podejrzani (232)

serial kryminalny Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wilczak staje się głównym podejrzanym w sprawie zabójstwa Marka Grzebyka. Ciało znaleziono na podmiejskim parkingu. Marta odkrywa, że mężczyzna był zatrzymany w sprawie zabójstwa żony komisarza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi. Komisarz Adam Wilczak (Wojciech Czerwiński) rozwiązuje kolejne kryminalne zagadki. Pomagają mu młodszy aspirant Gustaw Bielski (Piotr Bondyra), komisarz Marta Grabska (Beata Fido) i aspirant Jagoda Waligóra (Dorota Krempa). Policjanci mogą liczyć na doskonale wyszkolonego psa o imieniu Alex. W tym sezonie Wilczaka zastąpi komisarz Andrzej Sochoń z Zakopanego.

W tym odcinku

Policjantów elektryzuje wiadomość, że Bogna odchodzi z wydziału. Wkrótce przyćmiewa ją inna. Wilczak staje się głównym podejrzanym w sprawie zabójstwa. Ofiara to Marek Grzebyk. Jego ciało znaleziono na podmiejskim parkingu. Wokół zwłok widać ślady łap psa, które jak się okazuje należą do Alexa. Na ubraniu ofiary odkryto również sierść czworonoga. Funkcjonariusze ustalają, że ostatnią osobą, która dzwoniła do Grzebyka, był Wilczak. Ten zaprzecza, ale przypomina sobie, że poprzedniego dnia pewna kobieta pożyczyła od niego komórkę, ponieważ w jej wyczerpała się bateria. Niebawem Marta odkrywa, że Grzebyk był zatrzymany w sprawie zabójstwa żony komisarza. Funkcjonariusze odrzucają możliwość zemsty, mimo to Bogna postanawia odsunąć Wilczaka od śledztwa. Tymczasem do Adama dzwoni kobieta, która brała od niego telefon. Twierdzi, że jest zagrożona i prosi o spotkanie. Policjant nie wie, że to pułapka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...