Na sygnale: Cena strachu (439)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Ratownicy pomagają właścicielowi stadniny, którego kopnął koń. Odpowiadają też na wezwanie do pożaru w leśniczówce, w którym ucierpiała młoda kobieta. Mąż poszkodowanej dostaje ataku paniki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Artur udziela pomocy poszkodowanemu Wieleckiemu i Beacie, która zapewnia męża, że chciała zakończyć relację. W szpitalu Zdzisio informuje szefa, że jego rywal spędzi w szpitalu co najmniej miesiąc. Senior wspiera też Basię, która obwinia się o wypadek. Anna usiłuje przekonać Górę, aby dał partnerce drugą szansę. Benio wyznaje Britney, że denerwuje się zaproszeniem na zjazd klasowy. Ratowniczka podejrzewa, że martwi się on spotkaniem z obiektem swoich westchnień. Lekarz wolałby też uniknąć rozmowy z kolegą, który go kiedyś gnębił. Britney oferuje Vickowi, że może udawać na zjeździe jego partnerkę. Podczas dyżuru Benio pomaga właścicielowi stadniny, którego kopnął koń. Odpowiada też na wezwanie do pożaru w leśniczówce, w którym ucierpiała młoda kobieta. W drodze do szpitala mąż poszkodowanej nagle dostaje ataku paniki. Później funkcjonariusz policji prezentuje ratownikom nagranie z monitoringu, na którym partner pacjentki nie usiłował nawet jej ratować. Przez prawie pół godziny przyglądał się, jak ogień pochłania budynek.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...