Barwy szczęścia | odc. 2781

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kasia mówi Łukaszowi, że chciałaby kupić dom. Hubert przypadkowo staje się świadkiem kłótni Kamy i doktora Stawickiego. Lekarz jest zły, gdy dziewczyna w pracy zwraca się do niego po imieniu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Marek postanawia zrobić Oldze niespodziankę i wybiera się do Poznania. Oddycha z ulgą, gdy wybranka cieszy się z jego odwiedzin. Później Złoty przygotowuje dla ukochanej romantyczny piknik we dwoje. Hubert staje się świadkiem kłótni pomiędzy Kamą a Stawickim. Mężczyzna jest zły na kochankę po tym, gdy ta przypadkowo zwróciła się do niego na oddziale po imieniu. Lekarz nie ukrywa, że jest zazdrosny o Pyrkę. Kasia udaje się z Paulinką i Ksawerym do opuszczonej nieruchomości, w której ostatnio dzieci się świetnie bawiły. Na miejscu spotyka jednak właściciela posesji, Jankowskiego. Mężczyzna wyznaje Sadowskiej, że działka jest wystawiona na sprzedaż. Później Kasia wyznaje Łukaszowi, że chciałaby zamieszkać w tym domu, który jej zdaniem ma duszę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...