Klan | odc. 4128

telenowela Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zosia opowiada Januszowi, że Sebastian wciąż jest w śpiączce. Oksana dowiaduje się, że nie dostała roli, o którą się starała. Skoczek zarzuca Lubiczom, że kret przeszedł od nich na jego ogródek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Zosia opowiada Januszowi, że Sebastian wciąż jest w szpitalu w śpiączce. Sokołowski nie może zrozumieć, dlaczego młodzież tak bezkrytycznie przyjmuje wszystkie nowości z internetu. Leokadia mówi synowi, że odwiedzi ją pani Gienia, ponieważ jej córka mimo zapowiedzi znów nie przyjedzie. Leopold nie wytrzymuje i tłumaczy znajomej matki, jakie obowiązki wobec niej ma Janka. Teresa pyta Gustawa, czy jest na nią obrażony za wizytę u profesora. Kowalski zaprzecza. Zadowolona Teresa przynosi pierożki do jego gabinetu, gdzie akurat jest Anna. Oksana dowiaduje się, że nie dostała roli, o którą się starała. Aktorka spodziewała się tego, ale i tak jest jej przykro. Wspólne popołudnie Lubiczów i Elżbiety przerywa Skoczek, który przychodzi do sąsiadów z pretensjami. Twierdzi, że kret od nich przeszedł na jego stronę i niszczy mu ogródek.

Występują

Zobacz także

Ładuję...