Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (663)

serial kryminalny Polska 2023  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Latoszek i Lipka kontynuują śledztwo dotyczące martwej dziewczyny znalezionej w rzece. Nikt nie zgłosił jej zaginięcia. Rodzice twierdzą, że córka żyje i przebywa na zagranicznym stypendium.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Paulina (Kamila Ścibiorek) oraz jej koledzy z pracy muszą zająć się kolejnymi intrygującymi zagadkami i zawirowaniami w życiu prywatnym.

W tym odcinku

Latoszek i Lipka kontynuują śledztwo dotyczące martwej dziewczyny znalezionej w rzece. Sprawa rusza do przodu, gdy Pakulska odkrywa tożsamość denatki. To 16-letnia Maja Skalska. Nikt nie zgłosił zaginięcia nastolatki. Jej rodzice twierdzą, że dziewczyna żyje i przebywa na zagranicznym stypendium. Przedstawione przez nich dowody nie pozostawiają wątpliwości co do ich słów. Śledczym sprawa nie daje jednak spokoju, zwłaszcza podejrzane zachowanie pary ochroniarzy dbających o bezpieczeństwo rodziny Skalskich. Okazuje się, że jeden z nich pracował kiedyś dla Centralnego Biura Śledczego i nie jest zadowolony z dochodzenia, jakie prowadzą policjantki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...