Kurierzy (7)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kurier Adam wdaje się w romans z mężatką Anną. Zazdrosny partner kobiety, próbując wyśledzić, z kim się spotyka, nadaje ekspresową przesyłkę. Roman orientuje się, że koledze grozi niebezpieczeństwo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Każdy odcinek programu będzie koncentrować się wokół historii klienta i pracy kuriera w terenie. Nie zabraknie wątków humorystycznych, dramatycznych a nawet sensacyjnych. W rolach głównych widzowie zobaczą m.in. Patryka Cebulskiego, Marcina Borchardta, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, Annę Powierzę, Piotra Szwedesa, Piotra Miazgę.

W tym odcinku

Kurier Adam wdaje się w romans z atrakcyjną mężatką Anną. Zazdrosny mąż kobiety, próbując wyśledzić, z kim się spotyka, chce nadać w sklepie "Słoiczek" ekspresową atrapę przesyłki. Roman, który ma dostarczyć pustą paczkę, orientuje się, że Adamowi grozi niebezpieczeństwo. Tymczasem Monika ma problem z uzyskaniem koncesji na alkohol od urzędu miasta. Bracia Jan i Tomasz deklarują jej pomoc w załatwieniu sprawy. W "Słoiczku" po raz kolejny psuje się terminal. Monika prosi Basię, by pojechała oddać urządzenie do naprawy pod wskazany adres. Kobieta odmawia wykonania polecenia. Wkrótce wyznaje prawdę, dlaczego nie może tego zrobić.

Występują

Ładuję...