Three Pines: The Cruellest Month - Part 1 (3)

serial kryminalny Kanada/​Wielka Brytania 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Gamache wraca do Three Pines w związku ze zniknięciem jednego z mieszkańców. Wkrótce rozpoczyna dochodzenie dotyczące zabójstwa. Tymczasem Lacoste odkrywa, że dowód w innej sprawie został sfałszowany.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Detektyw Armand Gamache (Alfred Molina) ma przenikliwy umysł i dar dostrzegania znaków tam, gdzie nie widzą ich inni. Wykorzystuje swoje zdolności do rozwiązywania zagadek kryminalnych w miejscowości Three Pines pod Montrealem. Mieszkańcy pozornie idyllicznej okolicy skrywają bowiem mroczne sekrety, które prowadzą do serii zbrodni. Podążający tropem sprawców przybysz musi zmierzyć się z własnymi demonami. Adaptacja prozy kanadyjskiej pisarki Louise Penny. W roli głównej wystąpił Alfred Molina ("Frida").

W tym odcinku

Gamache wraca do Three Pines, aby zbadać sprawę zniknięcie znanego i lubianego mieszkańca wioski, Marca Fortiera. Już wkrótce jednak śledztwo w sprawie zaginięcia zamienia się w dochodzenie dotyczące zabójstwa. Tymczasem Lacoste odkrywa, że kluczowy dowód w innym śledztwie został sfałszowany. Gdy mówi o tym Gamache, ten zachęca ją, by wznowiła śledztwo, ale w tajemnicy.

Występują

Twórcy

Ładuję...