Barwy szczęścia | odc. 2780

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anita wyjaśnia Kasi, że budową apartamentów na Sycylii kieruje jej znajomy Alessandro. Sadowska traci do niej zaufanie. Luiza wpada na pomysł, jak pomagać niechcianym psom znaleźć nowych właścicieli.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Anita wyjaśnia Kasi, że zdjęcia, które wysłała inwestorom, były zabiegiem PR-owym. Wyznaje jej też, że budową apartamentów na Sycylii kieruje jej znajomy Alessandro. Sadowska traci do przyjaciółki zaufanie i postanawia wraz z Łukaszem powiedzieć o wszystkim Izie i Wangelowi. Przygnębiony z powodu rozstania z Wioletką Marek wraca z USA. Umawia się na spotkanie z Hubertem i Tomaszem, którym przekazuje najnowsze wieści o Iwonie. Kępski nie ukrywa, że zdrada ukochanej wciąż jest dla niego bolesna. Pyrka sugeruje Złotemu, że powinien odebrać córkę jego siostrze, po czym przywieźć ją do kraju. Krystyna też krytykuje syna za zostawienie dziecka w Ameryce. Gdy Marek próbuje skontaktować się z Olgą, ta nagle przestaje odbierać od niego telefon. Luiza wraz z przyjaciółmi ze squatu jedzie do schroniska, by wybrać psa do adopcji. Dziewczyna ostatecznie wraca do domu bez czworonoga. Wpada jednak na pomysł, jak pomóc niechcianym zwierzętom znaleźć nowych właścicieli. Zwraca się do Weroniki z prośbą o nagłośnienie swojej akcji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...