Mieszkanie na miarę (3/4)

program rozrywkowy Polska  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Fizjoterapeutka Ksenia poszukuje mieszkania, w którym będzie mogła odpoczywać po pracy i spędzać czas ze znajomymi. Marzy o minimalistycznie, ale przytulnie urządzonym salonie połączonym z kuchnią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wielu Polaków ma problem nie tylko z korzystnym dla siebie zakupem własnych lokali, ale również z ich gustownym urządzeniem. Z pomocą przychodzą im Agnieszka Musiał-Chmielnik i Maciej Mindak, znawcy rynku nieruchomości i tematyki związanej z aranżacją wnętrz. Na podstawie ustalonego przez domowników budżetu oraz oczekiwań gospodarzy, dotyczących rozkładu i wyglądu mieszkania, prowadzący znajdują trzy odpowiednie oferty sprzedaży lokum do wyboru. Ich prezentacji dokonuje Maciej Mindak, doświadczony agent nieruchomości. Następnie, już po transakcji, architekt Agnieszka Musiał-Chmielnik przeprowadza metamorfozę nowo zakupionego mieszkania.

Ksenia, 33-letnia fizjoterapeutka, poszukuje mieszkania, w którym będzie mogła odpoczywać po pracy i spędzać czas ze znajomymi. Marzy o minimalistycznie, ale przytulnie urządzonym salonie połączonym z kuchnią, gdzie mogłaby gotować dla przyjaciół. Zależy jej na oddzielnej sypialni. Maciej przygotowuje trzy oferty kupna lokum dla Kseni, natomiast Agnieszka Musiał-Chmielnik planuje wystrój mieszkania według wskazówek uczestniczki.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...