Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3592

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przybysz kontynuuje śledztwo dotyczące zaginięcia dziewczynki. Udaje jej się ustalić, że doszło do porwania. Terapeutka Jagna podejrzewa Kamila o picie podczas terapii. Bada pacjenta alkomatem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Zdybicka, Maks i Iza podejmują decyzję, żeby sprzedać firmę. Zszokowany Michał wpada we wściekłość. Brzozowski robi też awanturę Idze - przez stresującą pracę naraża ich dziecko. Przybysz bowiem kontynuuje śledztwo dotyczące zaginięcia kilkuletniej dziewczynki. Udaje jej się ustalić, że doszło do porwania. Terapeutka Jagna (Magdalena Popławska) podejrzewa Kamila o picie podczas terapii. Bada pacjenta alkomatem, ale Hoffer okazuje się trzeźwy. Niestety, koleżanka młodego lekarza ma mniej siły. Zostaje wyrzucona z ośrodka. Antosia pomaga Janowi podczas sesji zdjęciowej. Model jest wyjątkowo spięty, wreszcie się poddaje. Córka Weroniki pyta fotografa, czy może popracować z chłopakiem. Osiągają zaskakujące efekty, w dodatku wyraźnie między nimi iskrzy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...