Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (662)

serial kryminalny Polska 2023  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Wach i Walczak prowadzą śledztwo w sprawie śmierci aktorki Aldony Kurki, która została otruta cyjankiem. Na jej stoliku znaleziono pudełko czekoladek z dedykacją od tajemniczego wielbiciela.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Paulina (Kamila Ścibiorek) oraz jej koledzy z pracy muszą zająć się kolejnymi intrygującymi zagadkami i zawirowaniami w życiu prywatnym.

W tym odcinku

Wach i Walczak prowadzą śledztwo w sprawie śmierci aktorki Aldony Kurki, która przed laty zdobyła rozgłos. Grała w popularnej telenoweli. Artystka zmarła w szpitalu i według lekarzy została otruta cyjankiem. Na jej stoliku znaleziono pudełko czekoladek z dedykacją od tajemniczego wielbiciela. Śledczy ustalają tożsamość tego człowieka, ale okazuje się, że darczyńca od pewnego czasu nie żyje. Załoga musi odkryć, kto naprawdę miał motyw, aby uśmiercić dawną gwiazdę. Słoń mocno zaniedbuje obowiązki związane z prowadzeniem restauracji. Cały ciężar spada na zatrudnioną tam od niedawna Kornelię. Kuba niepokoi się o Paulinę. Jego partnerka wydaje się być nieobecna myślami, a Walczak odkrywa, że prowadzi też prywatne śledztwo w sprawie napadu, którego padła ofiarą.

Występują

Zobacz także

Ładuję...