Wotum nieufności (4)

serial sensacyjny Polska 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Kandydaci stają do pierwszej debaty prezydenckiej. Ku zaskoczeniu Mileny Hauer uderza w Bukowską. Krzysztof pragnie odbudować relacje z Seydą, jednak ona jest pochłonięta kampanią wyborczą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Prezydent RP rezygnuje z pełnionego urzędu. Marszałek sejmu RP Daria Seyda (Katarzyna Dąbrowska) liczy na to, że zajmie jego miejsce. Podobne nadzieje żywi jej rywal, Patryk Hauer (Antoni Pawlicki) - wschodząca gwiazda prawicy. Mężczyzna z sukcesami kreuje swój wizerunek, w czym pomaga mu żona Milena (Zofia Wichłacz). Pewnego dnia Hauer odkrywa polityczny spisek, który sięga najwyższych kręgów władzy. Chociaż jego i Seydę dzieli wszystko, a przede wszystkim poglądy polityczne i podejście do życia, postanawiają połączyć siły, by dotrzeć do osób, które stoją na czele intrygi.

W tym odcinku

Kandydaci stają do pierwszej debaty prezydenckiej. Ku zaskoczeniu Mileny Hauer uderza w Bukowską. Przyjaciele nieżyjącego Ziarniaka usiłują znaleźć sojuszników. Obawiają się, że będą kolejnymi ofiarami tajemniczego mordercy. Krzysztof pragnie odbudować nadszarpnięte relacje z Seydą, jednak ona jest zbyt pochłonięta kampanią wyborczą i tajemniczymi wydarzeniami, w które została uwikłana. Odkrywa, że media dysponują kompromitującymi informacjami na jej temat. Zamierza odkryć, czego dotyczą.

Występują

Twórcy

Ładuję...