Pierwsza miłość | odc. 3583

serial obyczajowy Polska 2022-2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kalina przejmuje się przygotowaniami do urodzin Marlenki. Chce, żeby wszystko wypadło jak najlepiej, zwłaszcza że zaprosiła też ojca, z którym jej siostra Magda nie ma najlepszego kontaktu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Kalina przejmuje się przygotowaniami do urodzin Marlenki. Chce, żeby wszystko wypadło jak najlepiej, zwłaszcza że na uroczystość zaprosiła też ojca, z którym jej siostra Magda nie ma najlepszego kontaktu. Dorota nie wie, jak powiedzieć Wekslerowi o propozycji Lipińskiego. Wenerski chce spędzić wieczór z Marysią i jej córką. Julka przystaje na tę propozycję. Grażyna pragnie wiedzieć, dlaczego Kacper po godzinach przyjmuje dodatkowych pacjentów i na czyj koszt są te wizyty. Obawia się, że może to wpłynąć na opinię, a tym samym pozycję kliniki na rynku. Dochodzi do nieprzyjemnej rozmowy. Marysia próbuje być mediatorem w konflikcie, ale to jeszcze bardziej zaognia sytuację.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...