Mój agent (3/6)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agnieszka Glińska kompletuje obsadę do nowego filmu. Zamierza zatrudnić Macieja i Jerzego Stuhrów do ról ojca oraz syna. Gabriel z Markiem sugerują klientom, że powinni wziąć udział w projekcie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Marek (Marek Gierszał), Aga (Aleksandra Pisula), Gabriel (Maciej Maciejewski) i Mira (Ewa Szykulska) są pracownikami prestiżowej agencji AAK działającej w Warszawie. Zajmują się największymi gwiazdami filmu, teatru czy telewizji. Dla sławnych klientów mogą zrobić wszystko. Zajmują się negocjowaniem kontraktów, próbują wyciszać konflikty, stawiają czoła trudnym sytuacjom. Gdy pewnego dnia umiera właściciel firmy, Gustaw (Krzysztof Jasiński), cała czwórka bierze na swoje barki jeszcze jeden obowiązek - walkę o przetrwanie biznesu. Jakby tego było mało, nieoczekiwanie w biurze zjawia się dorosła córka Marka, Dorota (Paulina Walendziak). Dotąd ukrywał on jej istnienie przed kolegami i rodziną. Dziewczyna marzy, by stać się częścią świata planów zdjęciowych, scenariuszy, spotkań z gwiazdami. W wyniku zaskakującego zrządzenia losu znajduje zatrudnienie w u boku ojca, ale... wbrew jego woli.

W tym odcinku

Agnieszka Glińska kompletuje obsadę do swojego nowego filmu. Zamierza zatrudnić Macieja i Jerzego Stuhrów do ról ojca oraz syna. Gabriel z Markiem sugerują słynnym klientom, że powinni wziąć udział w projekcie. Obaj aktorzy pozornie są podekscytowani perspektywą ponownego spotkania na planie...

Występują

Twórcy

Ładuję...