Hacks: New Eyes (6)

serial komediowy USA 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Wyjazd z Deborah nie jest zgodny z wyobrażeniami Avy. Mimo to kobieta daje mentorce szansę na naprawienie błędu. Niebawem satyryczka ujawnia prawdę na temat pewnego mitu dotyczącego swojej kariery.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Deborah Vance (Jean Smart) to legenda stand-upu z Las Vegas, która od lat występuje z programem mającym wielu fanów. Ponieważ sława niemłodej już artystki powoli przygasa, jej agent, Jimmy (Paul W. Downs), postanawia nieco odświeżyć jej repertuar. Ma w tym pomóc inna jego klientka, Ava (Hannah Einbinder), obiecująca satyryczka, która właśnie zaprzepaściła szansę na karierę zbyt ostrym żartem rzuconym w mediach społecznościowych. Początki współpracy przyzwyczajonej do luksusu gwiazdy i roszczeniowej dwudziestolatki nie są łatwe. Z czasem kobiety znajdują jednak wspólny język i wchodzą w role mentorki i zdolnej asystentki.

W tym odcinku

Wyjazd z Deborah nie jest zgodny z wyobrażeniami Avy. Mimo to kobieta daje mentorce szansę na naprawienie błędu. Niebawem satyryczka ujawnia prawdę na temat pewnego mitu dotyczącego swojej kariery. Tymczasem Marcus, który nagle zyskuje dużo czasu wolnego, decyduje się na zaskakujące towarzystwo.

Występują

Twórcy

Ładuję...