Hacks: Falling (5)

serial komediowy USA 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Po niespodziewanym spotkaniu z grupą byłych znajomych z pracy Ava umawia się z George'em. Mężczyzna obiecuje jej bowiem, że spędzą ten wieczór zupełnie inaczej, niż zwykle się to robi w Las Vegas.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Deborah Vance (Jean Smart) to legenda stand-upu z Las Vegas, która od lat występuje z programem mającym wielu fanów. Ponieważ sława niemłodej już artystki powoli przygasa, jej agent, Jimmy (Paul W. Downs), postanawia nieco odświeżyć jej repertuar. Ma w tym pomóc inna jego klientka, Ava (Hannah Einbinder), obiecująca satyryczka, która właśnie zaprzepaściła szansę na karierę zbyt ostrym żartem rzuconym w mediach społecznościowych. Początki współpracy przyzwyczajonej do luksusu gwiazdy i roszczeniowej dwudziestolatki nie są łatwe. Z czasem kobiety znajdują jednak wspólny język i wchodzą w role mentorki i zdolnej asystentki.

W tym odcinku

Po niespodziewanym spotkaniu z grupą byłych znajomych z pracy Ava umawia się z George'em. Mężczyzna obiecuje jej bowiem, że spędzą ten wieczór zupełnie inaczej, niż zwykle się to robi w Las Vegas. George zachęca także Avę do odważnego kroku. Po kłótni z Marcusem na temat przyszłości jej kariery Deborah odkrywa swoje karty przed Martym.

Występują

Twórcy

Ładuję...