Jestem mordercą 2: Linda Couch (5)
(I Am a Killer 2: Linda Couch)
W skrócie
Historia kobiety, która była obiektem przemocy domowej. Linda Lee poślubiła 21-letniego Waltera Coucha, mając zaledwie 16 lat. 13 października 1984 roku między małżonkami doszło do kłótni.
Oglądaj w telewizji
Opis
Najbardziej znani mordercy w Ameryce, skazani za popełnione przestępstwa na najcięższe kary, opowiadają swoje historie. Każdy z uczestników programu w momencie rozmowy z ekipą filmową oczekuje na egzekucję lub odbywa wyrok wieloletniego więzienia. Próbuje wyjaśnić motywy zejścia na drogę zbrodni, a nierzadko także deklaruje skruchę i chęć pojednania z osobami, które skrzywdził z powodu popełnionych przestępstw. Oprócz opowieści o zazdrości, zemście, obsesjach i namiętnościach, widzowie poznają także relacje świadków zbrodni, rekonstrukcje wydarzeń i wypowiedzi ekspertów. Jedną z uczestniczek programu jest Lindsay Haugen, skazana na wieloletnie więzienie za morderstwo swojego ukochanego.
W tym odcinku
Historia kobiety, która wyszła za mąż w bardzo młodym wieku i była obiektem przemocy domowej. Linda Lee poślubiła 21-letniego Waltera Coucha, mając zaledwie 16 lat. Według wyjaśnień kobiety w dniu 13 października 1984 roku między małżonkami doszło do kłótni. Podczas awantury Walter zginął od przypadkowego wystrzału z broni palnej.
Występują




















