48h. Zaginieni: Pozory (55)

serial kryminalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

75-letnia Jadwiga zgłasza zaginięcie wnuczki. Poprzedniego dnia dziewczyna nie wróciła z pracy do domu, ale babcia założyła, że nocowała u swojego chłopaka. Policjanci sprawdzają wszystkie tropy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy policyjnej grupy operacyjnej do spraw osób zaginionych. Zespół złożony z najlepszych policjantów, psychologów i specjalistów kryminalistyki przeprowadza dochodzenie pod presją czasu: zbiera relacje świadków i szuka potencjalnych konfliktów. Policjanci muszą ustalić, czy zaginiona osoba miała wypadek, uciekła z domu, czy też padła ofiarą morderstwa. Robią wszystko, aby rodzina poznała prawdę o losie swoich bliskich, przywracają nadzieję oraz wykorzystują wszelkie środki, żeby wyjaśnić zagadkę. Na zbadanie każdego przypadku mają zaledwie 48 godzin, po tym czasie szanse na znalezienie poszukiwanej osoby maleją.

W tym odcinku

75-letnia Jadwiga zgłasza zaginięcie wnuczki, Ady. Poprzedniego dnia dziewczyna nie wróciła z pracy do domu, ale babcia założyła, że spotkała się ona ze swoim chłopakiem Mariuszem i nocowała u niego. Kiedy jednak nie pojawiła się, żeby zawieźć ją do lekarza, a jej telefon jest wyłączony, zaczęła się martwić. Policjanci nie wykluczają, że Ada mogła mieć dość opiekowania się starszą kobietą i zwyczajnie ją porzuciła, ale muszą sprawdzić wszystkie tropy. Biorą pod lupę byłego chłopaka Ady, Pawła, który niedawno wyszedł z odwyku.

Występują

Zobacz także

Ładuję...