Na sygnale: Zespół Złamanego Serca (437)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Piotr oraz Martyna pomagają bezdomnemu, który został ranny po zawaleniu się pustostanu. Pacjent wyznaje ratownikom, że pod gruzami przebywa jego pies. Strzelecki rusza na pomoc czworonogowi.

Oglądaj w telewizji

Pt 8.03 11:20
TVP HDlogo

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Wielecki przed pracą przyjeżdża po Górską. Jest zaniepokojony tym, że lekarka zaczęła go unikać, mimo że oboje coś do siebie czują. Na pożegnanie wręcza wybrance naszyjnik. Basia zauważa ich przed szpitalem, a później znajduje dołączony do prezentu liścik, którego Beata nie zauważyła. Doktor Góra podczas dyżuru wraz z zespołem jedzie do seniorki, która nagle przestała oddychać. Staruszka niespodziewanie odżywa i szybko trafia do szpitala. Tymczasem bliscy pacjentki usiłują otworzyć kuferek, w którym rzekomo ich babcia ukryła cenny skarb. Piotr i Martyna pomagają bezdomnemu, który został ranny wskutek zawalenia się pustostanu. Pacjent wyznaje, że wśród gruzów znajduje się jego pies. Strzelecki udaje się na miejsce, by pomóc czworonogowi. Okazuje się, że Zdzisio choruje na zespół złamanego serca z powodu stresu, jaki wywołuje u niego spotkanie z Wiesławą. Wiktor sugeruje koledze, aby dla własnego dobra trzymał się od kobiety z daleka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...