Na dobre i na złe | odc. 877: Ja jestem ja?

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bart odzyskuje przytomność po udarze. Okazuje się, że nie mówi. Ma też problemy neurologiczne. Julka i matka otaczają lekarza troskliwą opieką. Kosenko wraz z Tretterem zajmują się córką Jagody.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. prof. Stefana Trettera, Maksymiliana Begera czy Joanny Gawryło.

W tym odcinku

Gdy Bart odzyskuje po udarze przytomność, okazuje się, że nie mówi. Chirurg ma też poważne problemy neurologiczne. Żona i matka otaczają go troskliwą opieką. Na dodatek seniorce udaje się sprowadzić do szpitala w Leśnej Górze na konsultację profesora Adama Markiewicza, dawnego mentora Artura. Matka lekarza jednak nie wie, że są oni od lat ze sobą skłóceni. Tymczasem Amelia zostaje przyjęta na oddział intensywnej terapii. Michał wspiera ukochaną po zaginięciu Artioma. Ukrainiec usiłuje znaleźć pracę na czarno, ale traci szansę na zarobek za sprawą ataku paniki wywołanego zespołem stresu pourazowego. Zatrzymuje się ponownie w pustostanie, w którym już mieszkał. Doktor Kosenko wraz z Tretterem zajmują się córką Jagody. U małej pacjentki zdiagnozowane zostaje zwężenie moczowodu, które bez operowania może prowadzić do uszkodzenia nerki. Przerażona matka dziecka po rozmowie z lekarzami nagle wychodzi ze szpitala. Kobieta planuje ucieczkę wraz z córką w Bieszczady. Gdy tylko Michał i Olena zdają sobie sprawę, że Jagoda zniknęła, postanawiają ją odnaleźć.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...