Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (660)

serial kryminalny Polska 2023  od 16 lat

W skrócie

Kalicka i Kłos wyjaśnią okoliczności śmierci detektywa ubezpieczeniowego. W szeregu spraw udowodnił on próbę wyłudzenia. Zajmował się również przypadkiem zatrucia czadem matki z dzieckiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Paulina (Kamila Ścibiorek) oraz jej koledzy z pracy muszą zająć się kolejnymi intrygującymi zagadkami i zawirowaniami w życiu prywatnym.

W tym odcinku

Kalicka i Kłos pracują nad sprawą Marcina Jagielońskiego, którego ciało zostało znalezione pod miastem. Śledczy odkrywają, że pracował jako detektyw ubezpieczeniowy i w szeregu spraw udowodnił, że pokrzywdzeni próbowali wyłudzać wypłaty z ubezpieczeń. Sprawdzał zwykłe wypadki samochodowe, ale zajmował się również wstrząsającą sprawą, kiedy w wyniku zatrucia czadem we śnie zginęła matka z dzieckiem. Załoga musi ustalić, kto najbardziej skorzystał na śmierci detektywa. Kalicka wścieka się, kiedy odkrywa, że wizerunek Suchockiego, pacjenta z amnezją przebywającego w szpitalu, został opublikowany w mediach. Kopernik przeprasza za to, że jego młody współpracownik okazał się nadgorliwy. Zamieszanie przynosi jednak nieoczekiwany skutek.

Występują

Zobacz także

Ładuję...