Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (659)

serial kryminalny Polska 2023  od 16 lat

W skrócie

Kaśka wynajmuje mieszkanie we Wrocławiu i planuje zorganizować parapetówkę. Podczas przeprowadzki pada ofiarą kradzieży. Lipka traci dokumenty i razem z Olką zaczyna szukać złodzieja.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Paulina (Kamila Ścibiorek) oraz jej koledzy z pracy muszą zająć się kolejnymi intrygującymi zagadkami i zawirowaniami w życiu prywatnym.

W tym odcinku

Kaśka wynajmuje mieszkanie we Wrocławiu i planuje zorganizować parapetówkę dla kolegów i koleżanek z komendy. Podczas przeprowadzki pada jednak ofiarą kradzieży. Lipka traci dokumenty i razem z Olką zaczyna szukać złodzieja. Funkcjonariuszki odnajdują kolejnych świadków. Okazuje się, że każda osoba, która widziała przestępcę, zostaje brutalnie pobita. Lipka i Latoszek zaczynają się zastanawiać, czy złodzieja nie szuka ktoś jeszcze. Ola drąży sprawę ofiary znalezionej w rzece, zidentyfikowanej przez matkę jako zaginiona Magda Marcisz. Latoszek ściąga do prosektorium dawną nauczycielkę ofiary, która potwierdza podejrzenia policji. Zwłoki nie należą do Magdy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...