Chyłka - Oskarżenie (3)

serial kryminalny Polska 2021  od 16 lat

W skrócie

Chyłka robi wszystko, by doprowadzić do wypuszczenia Zordona z aresztu. Stara się zebrać pieniądze na kaucję. Żelazny chce uciąć powiązania między kancelarią a Oryńskim, więc odmawia pożyczki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka) zyskuje kolejną okazję, by udowodnić, że na sali sądowej nie ma sobie równych. Przyjmuje skomplikowaną, nieoczywistą sprawę, namówiona przez księdza Mieleszkę. Będzie bronić opozycjonistę Tesarewicza, który przed laty został skazany za morderstwo czwórki dzieci. Śledztwo zamknięto lata temu, zaś skazany przebywa w więzieniu, gdzie odsiaduje wyrok. Duchowny sądzi jednak, że za kratami przebywa niewinny człowiek, a prawdziwego sprawcy nigdy nie ujęto. Jednocześnie prawniczka zmaga się z narastającą obsesją Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał) na swoim punkcie. Niebezpieczeństwo grozi też Kordianowi Oryńskiemu, Zordonowi (Filip Pławiak). Na światło dzienne wyjdzie prawda o śmierci jego matki.

W tym odcinku

Chyłka robi wszystko, by doprowadzić do wypuszczenia Zordona z aresztu. Stara się zebrać pieniądze na kaucję. Żelazny chce uciąć wszelkie powiązania między kancelarią a Oryńskim, więc odmawia prawniczce pożyczki. Joanna musi poprosić o pomoc Langera. Ten zaraz potem idzie do zakładu karnego porozmawiać z Siwowłosym. Jednocześnie pani mecenas nadal zajmuje się obroną Tesarewicza. Udaje jej się znaleźć śledczego, który prowadził sprawę Tatuażysty. Postanawia też skontaktować się z prokuratorem Baumanem. Wreszcie doprowadza do rozprawy i ponownego rozpatrzenia dowodów.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...