Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (658)

serial kryminalny Polska 2023  od 16 lat

W skrócie

Za miastem zostają znalezione zwłoki młodej kobiety. Zamordowana była gwiazdą telewizji śniadaniowej. Podejrzany jest były asystent, który współpracę zakończył w bardzo nieprzyjemnych okolicznościach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Paulina (Kamila Ścibiorek) oraz jej koledzy z pracy muszą zająć się kolejnymi intrygującymi zagadkami i zawirowaniami w życiu prywatnym.

W tym odcinku

Za miastem zostają znalezione zwłoki kobiety. Zamordowana była gwiazdą telewizji śniadaniowej. Podejrzany jest były asystent kobiety, który współpracę z nią zakończył w bardzo nieprzyjemnych okolicznościach. Wkrótce pojawia się nowy wątek w sprawie, a śledczy stają u progu przerażającego odkrycia. Tymczasem Walczak i Kornelia mierzą się z problemami finansowymi. Pensja Kuby przestaje wystarczać na wspólne życie. Natomiast Wach wciąż pilnie strzeże swojej ponurej tajemnicy. Nikt z kolegów i koleżanek nie podejrzewa, co naprawdę ją spotkało. W końcu jednak prawda wychodzi na jaw.

Występują

Zobacz także

Ładuję...