Kurierzy (1)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przystojny kurier Adam Damrot od dwóch lat pracuje w firmie 'Twoja paczka'. Pewnego dnia odbiera przesyłkę od lokalnego artysty Zanettiego. Ten akurat robi odważne zdjęcia modelce Luizie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Każdy odcinek programu będzie koncentrować się wokół historii klienta i pracy kuriera w terenie. Nie zabraknie wątków humorystycznych, dramatycznych a nawet sensacyjnych. W rolach głównych widzowie zobaczą m.in. Patryka Cebulskiego, Marcina Borchardta, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, Annę Powierzę, Piotra Szwedesa, Piotra Miazgę.

W tym odcinku

Przystojny kurier, Adam Damrot (Patryk Cebulski), od dwóch lat pracuje w firmie "Twoja paczka". Pewnego dnia odbiera przesyłkę od lokalnego artysty Zanettiego. Ten akurat robi odważne zdjęcia modelce Luizie. Okaże się, jaką rolę odegra w tym zaskoczony Adam. Tego dnia dostaje on również ręcznie robiony sweter od Basi Kulczyk (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), 50-letniej ekspedientki w sklepie wielobranżowym "Słoiczek". Pracująca tu siostra właściciela, Monika Gawrecka (Anna Powierza), ma zły dzień. Na dodatek, w sklepie pojawia się szukający stałego zajęcia Ukrainiec Oleg. Jedna z paczek w "Słoiczku" wzbudza szczególne zainteresowanie policyjnego psa, który był szkolony w tropieniu narkotyków. O sprawie zostaje zawiadomiony starszy aspirant Marcin Dolny, znany również jako Beton (Dominik Dąbrowski). W firmie Jana Gawreckiego i jego żony Krystyny "Twoja Paczka" pojawia się Tomasz (Piotr Miazga) - młodszy brat Jana i Moniki, który przez ostatnie 8 lat przebywał w Anglii. 43-latek uciekł z kraju przed złym towarzystwem i długami. Okaże się, w jakim celu wrócił.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...