Wotum nieufności (3)

serial sensacyjny Polska 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Daria Seyda sądzi, że jej utrata pamięci i noc spędzona w motelu łączą się ze sobą. Tymczasem Hauer wciąż zamierza walczyć o prezydenturę. Pierwszym krokiem ma być wznowienie prac komisji śledczej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Prezydent RP rezygnuje z pełnionego urzędu. Marszałek sejmu RP Daria Seyda (Katarzyna Dąbrowska) liczy na to, że zajmie jego miejsce. Podobne nadzieje żywi jej rywal, Patryk Hauer (Antoni Pawlicki) - wschodząca gwiazda prawicy. Mężczyzna z sukcesami kreuje swój wizerunek, w czym pomaga mu żona Milena (Zofia Wichłacz). Pewnego dnia Hauer odkrywa polityczny spisek, który sięga najwyższych kręgów władzy. Chociaż jego i Seydę dzieli wszystko, a przede wszystkim poglądy polityczne i podejście do życia, postanawiają połączyć siły, by dotrzeć do osób, które stoją na czele intrygi.

W tym odcinku

Premier jest wściekły, gdyż Daria Seyda bez konsultacji z nim obiecała przekazać Rosji polskiego dziennikarza Igora Ziarnika. Pani prezydent zaczyna podejrzewać, że jej utrata pamięci i noc spędzona w motelu łączą się ze sobą. Wie, że padła ofiarą manipulacji i próbuje odkryć prawdę. Musi jednak uporać się także z osobistymi problemami, ponieważ jej mąż i córka nie chcą się przeprowadzić do pałacu prezydenckiego. Tymczasem Hauer wciąż zamierza walczyć o prezydenturę, a pierwszym krokiem na tej drodze ma być wznowienie komisji śledczej. Jego plany krzyżuje jednak dawna znajoma, lewicowa kandydatka polityczka Małgorzata Bukowska. Na drodze Hauera staje również Igor Ziarnik.

Występują

Twórcy

Ładuję...